Еко Виробництво

Екологічне та відповідальне виробництво дозволяє зберегти природну силу складових чаю
MOL’FAR з моменту збору, до моменту його заварювання у вашому горнятку.

Локація

На північних схилах Полонини Боржави, там, де височіє гора Гемба, серед крутих скель та лісів
причаївся водоспад Шипіт. Іноді тільки несамовитий рев води може підказати, що поблизу є потік з
мальовничим водограєм. Найближче до цієї природної атракції селище — Пилипець.
Саме тут, поряд з одним із семи природних чудес України, на мальовничих схилах українських Карпат
влаштувалися щедрі плантації дивовижної рослини – кипрію (біолог. хаменерій вузьколистий).

Етапи виробництва

1. Збір чайного листа

На збір кипрійного листа у гори вирушають невеликі групи працівників, щоб не затоптувати галявини кипрію, при чому збирається лише листя і не пошкоджується саме стебло рослини - для сталих і тривалих врожаїв протягом наступних років.

2. Підв’ялення

Зібране листя розкладається на полицях під дахом спеціалізованого приміщення – сушарні. За кілька годин надлишкова волога з листа випаровується, листя стає підв’яленим та більш еластичним і таким чином краще підготовленим до наступного етапу.
Вже на цьому етапі проводиться перший контроль якості сировини для подальшої обробки (відбираються лише цілі та неушкоджені листки).

3. Ферментація

Ферментація є чи не найважливішим етапом у виробництві чаю. Саме від результату ферментації залежитиме міцність та аромат напою.Ферментація складається з двох етапів: окислення повітрям та прожарка. Окислення запускає бродильні процеси, а прожарка їх зупиняє.

4. Окислення

Для того, щоб листя почало окислятися – його скручують на спеціалізованому обладнанні (листокруті). Важливо, що саме така технологія дозволяє не ламати та не подрібнювати сам лист, а лише розриває мемранні зв’язки між клітинами листа, після чого листя пускає сік та розпочинає процес бродіння і окислення.

5. Прожарка

Про те, що процес ферментації завершено свідчать колір та ароматний запах сировини.
Окислений лист відправляється на прожарку – сушка в спеціальному приміщенні зі сталою температурою та вологістю до повної готовності.

6. Фасування

Готовий чай MOL’FAR міксується за авторськими рецептами наших технологів, та фасується
у крафтову упаковку.
Крафтова упаковка виготовлена з екологічних та етичних (що швидко розкладаються) матеріалів – мінімальна кількість фарби, не містить клею, поліетилену чи поліпропилену.
Саме у такому вигляді органічний чай MOL’FAR портапить до ваших рук!

Екологічне та відповідальне виробництво дозволяє зберегти природну силу складових чаю MOL’FAR з моменту збору, до моменту його заварювання у вашому горнятку!